KALENDARIUM WYDARZEŃ MARKETINGOWYCH

Zapraszamy do śledzenia naszego kalendarium wydarzeń marketingowych! Znajdziesz tu nie tylko najważniejsze konferencje i eventy, ale również aktualne zmiany w świecie digital. Bądź na bieżąco z nowościami i dostosuj strategię do najnowszych trendów!

Najnowsze wydarzenia

B2B Expo & Conference dla branży e-commerce. Udział w targach e-commerce Berlin Expo jest bezpłatny dla sprzedawców detalicznych i marek. Zapewniamy naprawdę efektowne możliwości nawiązywania kontaktów.

Festiwal Marketingu przeznaczony jest dla wszystkich osób zajmujących się marketingiem cyfrowym. Niezależnie od tego, czy jesteś dyrektorem marketingu, strategiem reklamowym, profesjonalistą kreatywnym czy specjalistą SEO/PPC, ten festiwal jest przeznaczony dla Ciebie. Jeśli pasjonujesz się naszą branżą i chcesz się doskonalić lub wyróżniać, trafiłeś we właściwe miejsce.

Targi eCommerce i marketingu cyfrowego w Salonikach mają na celu stać się dominującym wydarzeniem w północnej Grecji, a także węzłem informacji i sieci dla firm, które chcą rozwijać swoje strategie i działania w zakresie handlu elektronicznego i marketingu cyfrowego.

Na szczycie gromadzi się wyjątkowy panel ekspertów, który ma zapewnić praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak zarówno dostawcy, jak i użytkownicy korporacyjni sztucznej inteligencji powinni się obecnie przygotowywać do wprowadzenia tego dalekosiężnego aktu prawnego.

Laracon to coroczne spotkanie pasjonatów twórców stron internetowych, którzy uwielbiają tworzyć oprogramowanie przy użyciu Laravel. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w środowisku, czy doświadczonym weteranem, przyjdź, ucz się, nawiązuj kontakty i rozwijaj się razem z nami.

Konferencja SUPERWEEK to wyjątkowe, coroczne spotkanie specjalistów marketingu cyfrowego, analityków i myślących liderów branży pomiarowej.

Konferencja AI<>BA to wydarzenie, którego celem jest połączenie dwóch światów: nowej technologii napędzanej narzędziami wyposażonymi w algorytmy sztucznej inteligencji oraz biznesu. Wydarzenie ma przede wszystkim przedstawić praktyczne zastosowanie narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w biznesie. .

E-commerce day to wyjątkowe wydarzenie w samym centrum Warszawy, zrzeszające praktyków z branży e-commerce oraz będące odpowiedzią
na wyzwania dynamicznie rozwijającego się sektora e-handlu.

Mobile Trends for Experts to inspiracje z nastawieniem na rozwój!
To 2 dni, 3 sceny, 6 bloków tematycznych oraz aż 50 prelekcji!

Znajdziesz tutaj wystąpienia wyjątkowych ludzi. Weźmiesz udział w ciekawych rozmowach. Dostaniesz pomocne wskazówki. Poznasz nadchodzące trendy w świecie mobile. Nie może Cię tu zabraknąć!

Przygotuj się na eCom Business Live, czyli wiodące globalne wydarzenie, które zwiększy sprzedaż Twojej marki online. Już 11 i 12 października w Messe, Frankfurt tysiące odwiedzających będzie miało niepowtarzalną okazję spotkać się z profesjonalistami, którzy tak jak Ty chcą podbić świat ecommerce. Zainspiruj się czołowymi przedsiębiorcami z cyfrowego świata oraz poznaj innych właścicieli e-commerce. Zdobądź bezpłatną wejściówkę!

W dniach 23-27 października 2023 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się XVI edycja konferencji I * Marketing&Technology, podczas której zaprezentowane zostaną różne ścieżki tematyczne, w tym dwie nowości prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym. Uczestnicy poznają najnowsze narzędzia, strategie i innowacje z zakresu sztucznej inteligencji w marketingu.

Kongres online marketingu skupi się na roli sztucznej inteligencji i metaverse w nowoczesnych strategiach promocyjnych. Dowiedz się, jak wykorzystać te technologie, by wyróżnić się na tle konkurencji i zdominować rynek.

Konferencja E-wolucja to gwarancja merytorycznej i praktycznej wiedzy dotyczącej sprzedaży zagranicznej. Z pasją i zaangażowaniem organizatorzy przygotowali wydarzenie, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich uczestników.

Różnorodne oferty od dostawców sprzętu i mediów dla branży reklamowej, druku na tkaninach oraz personalizacji gadżetów reklamowych czekają na Ciebie. Możliwość spotkania z wystawcami na żywo w Warszawie już za miesiąc. Rejestracja na targi jest obecnie darmowa.

Popraw swoje wyniki

W oparciu o dane, przygotujemy strategię marketingową i wdrożymy ją w uzgodnionych kanałach dystrybucji treści

Zbuduj swoją wiedzę

Dowiedz się więcej o marketingu B2B od najlepszych specjalistów w tej branży. Czytaj i wdrażaj najlepsze rozwiązania w swojej organizacji

Sprawdź wydarzenia i konferencje

Rzuć okiem na najbliższe wydarzenia i konferencje poświęcone marketingowi i stwórz swoją bazę kontaktów.

Razem
rozwiniemy Twój marketing

Sprawdź z nami najlepsze rozwiązania marketingowe

marketingtrend.pl

(c) 2023 All Rights Reserved.

MENU

SOCIAL MEDIA